autopožičovňa sixcar

Podmienky prenájmu SixCar

Dnes je Štvrtok, 25. február 2021
vek vodiča

Vek vodiča

Minimálny vek vodiča je 21 rokov. Vodič musí byť držiteľom vodičského oprávnenia minimálne 12 mesiacov na potrebnú skupinu motorových vozidiel, ktoré majú byť predmetom prenájmu.

sposob platby

Spôsob platby

Nájomca musí predložiť platnú medzinárodnú platobnú kartu v okamihu prenájmu. Akceptujeme platobné karty American Express, Visa, Eurocard/Mastercard, Diners, JCB. Na začiatku prenájmu je platobná karta autorizovaná na potrebnú čiastku s ohľadom na dlžku prenájmu. V prípade platby v hotovosti nájomca pri preberaní vozidla zloží zálohu za vozidlo v požadovanej výške a zároveň vyplatí cenu prenájmu podľa platného cenníka a dlžky prenájmu.

vek vodiča

Obdobie prenájmu

Minimálna dlžka prenájmu je 24 hodín. Pri prekročení o viac ako 59 minút je účtovaný ďalší deň. Ceny sú kalkulované vždy podľa platného cenníka a dlžky doby prenájmu.

vek vodiča

Potrebné dokumenty

Súkromné osoby pri preberaní vozidla musia vždy predložiť platný občianský preukaz alebo cestovný pas, vodičký preukaz. Živnostnící a firmy pri preberaní vozidla vždy predkladajú občianský a vodičský preukaz vodiča, živnostenský list, resp. výpis z obchodného registra.

vek vodiča

Obchodné podmienky

Podrobné obchodné podmienky si môžete stiahnuť kliknutím sem.

vek vodiča

Pohonné hmoty

Six Car s.r.o. prenajíma automobily vždy s plnou nádržou. Na konci prenájmu sa požaduje vrátenie automobilu buď s plnou nádržou, alebo úhrada za chýbajúce pohonné hmoty v nádrži. Výška poplatku za chýbajúce pohonné hmoty sa skladá z ceny pohonných hmôt a z ceny za servis spojený s touto činnosťou.

Úvod | Podmienky prenájmu | Cenník | Rezervácie | Kontakt